KONST / Litografier / Färglitografi 15989310
nr 1598 9310
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 8/150 - 71. Färglitografi. Bladets mått: 28x24 cm, yttermått inklusive ram: 30x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:11:06
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe